Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

DS-2CE16D0T-IT1 – HD 1080p Bullet Camera

 2 megapixel high-performance CMOS
 Analog HD output, up to 1080p resolution
 True Day/Night
 EXIR2.0, smart IR, up to 20m IR distance
 IP66 weatherproof

Disponueshmëria : S’ka stok
Back to Top
Product has been added to your cart