Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

HP Notebook 250 G7

*CPU : Intel Core i3-1005G1 ( up to 3.4Ghz)
*HDD : 256 GB NVMe SSD
*RAM : 4GB DDR4
*VGA : Intel UHD Graphics
*Display : 15.6” FHD (1920X1080)AG
*NO DVD,WIN10

419.99

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Back to Top
Product has been added to your cart