Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Lenovo NB IdeaPad Gaming 3 15ACH6

CPU : Ryzen 5 5500H(4C/8T,3.3 GHz)
DISPLAY : 15.6″FHD (1920×1080)IPS 250nits AG
RAM : 16GB(1x16GB)DDR4 3200
SSD : 512GB SSD M.2 2242 NVME
GRAPHICS : NVIDIA GeForce RTX2050 4GB G6 64B
,WiFi+BT,720p Cam,BKLT WH KB,3Cell,No DVD,SHADOW BLACK,
GARANCION 24 MUAJ

570.00

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Back to Top
Product has been added to your cart