Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

DELL G5 15-5587 I9-8950HK 16GB/256GB SSD + 1TB

* CPU: Intel Core i9-8950HK / up to 4.8 GHz Turbo Boost
* HDD: 256GB 1TB HDD
* RAM: 16 GB DDR4
* VGA: NVIDIA GeForce GTX 1060OC 6GB GDDR55
* Display: 15.6″
* Resolution: FHD 1920×1080 pixels

1,555.00

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Back to Top
Product has been added to your cart