Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

16-Port Gigabit Desktop/Rackmount Switch

TL-SG1016D

88.50

Disponueshmëria : S’ka stok
Kodi i produktit :5846
  • 16 10/100/1000Mbps ports
  • Innovative energy-efficient technology saves power consumption
  • Supports MAC address self-learning, Auto MDI/MDIX and Auto negotiation
  • Plug & play design
Back to Top
Product has been added to your cart