Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

MS CABLE USB-A 2.0 -> USB-C, 2m, black

MS CABLE USB-A 2.0 -> USB-C, Material: nylon braid + aluminum alloy shell Length: 2.0 m, Current 2.4A, black. The cable supports screen mirroring of mobile phones in the car

3.00

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :8315
Back to Top
Product has been added to your cart