Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

HP Printer/Copier/Scanner/Fax M130fn LaserJet Pro MFP, ADF, Ethernet

225.00

Disponueshmëria : S’ka stok
Kodi i produktit :SCDC0234N

PRODUCT DESCRIPTION

HP Printer/Copier/Scanner/Fax M130fn LaserJet Pro MFP ADF Ethernet

Product type: Multifunction Laser Printer

Print technology: Laser

Print type: Black & White

Format: A4

Functions: Print, Scan, Copy and Fax, ADF

Print speed: up to 23 ppm (black)

Connectivity: USB, Ethernet, Phone line port (in/out)

Back to Top
Product has been added to your cart