Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Lenovo PC Gaming Legion T5 26IAB7, i7-12700F, 32GB(2x16GB) ,1TB SSD, GeForce RTX 3070 8GB

CPU : Intel Core i7-12700F(12C/8P+4E 20T, up to 4.8GHz, 25MB),
RAM : 32GB(2x16GB) ARMOR DDR5-4800,
HDD :  1TB SSD M.2 NVMe,
Graphic Card : NVIDIA GeForce RTX 3070 8GB GDDR6,
Cooling : Advance Pro Air Cooling ARGB (1x Rear + 2x Front)
WLAN+B, FreeDos, Black,
Garancioni : 24 Muaj

1,950.00

Disponueshmëria : S’ka stok
Kodi i produktit :6890
Back to Top
Product has been added to your cart