Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

STP CAT6A PATCH PANEL 24 Port

VP-9705S-C6A

24 port
0.5U Height,19”

 

15.30

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :7931
Back to Top
Product has been added to your cart