Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

UTP CAT6A PATCH PANEL 24 Port

VP-7A24-6A

24 port UTP
1U Height,19”
Krone & 110 DAUL IDC

23.87

Disponueshmëria : S’ka stok
Back to Top
Product has been added to your cart