Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

16-Port 10/100Mbps Desktop/Rackmount Switch

TL-SF1016DS

44.84

Disponueshmëria : S’ka stok
  • 16 10/100M RJ45 ports.
  • Innovative energy-efficient technology saves power up to 75%
  • Supports MAC address self-learning and auto MDI/MDIX.
  • Standard 13-inch steel case.
Back to Top
Product has been added to your cart