Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

24-Port 10/100Mbps + 2-Port Gigabit Rackmount Switch

TL-SL1226

89.00

Disponueshmëria : S’ka stok
Kodi i produktit :8520
  • 24 10/100M RJ45 ports 2 10/100/1000M RJ45 ports
  • Green Ethernet technology saves the power up to 60%
  • Supports MAC address self-learning and auto MDI/MDIX
  • Standard 19-inch rack-mountable steel case
Back to Top
Product has been added to your cart