Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

24-Port Layer 2 Managed Gigabit Switch with 4 Gigabit SFP Slots

GS2024S2

164.00

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :7610
Back to Top
Product has been added to your cart