Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

48-Port Gigabit Rackmount Switch

          TL-SG1048

  • 48 10/100/1000Mbps RJ45 ports
  • Innovative energy-efficient technology saves power consumption
  • Supports MAC address self-learning and auto MDI/MDIX
  • Standard 19-inch rack-mountable steel case

273.50

Disponueshmëria : S’ka stok
Kodi i produktit :3409
Back to Top
Product has been added to your cart