Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Apacer SSD 256GB , AS350X

  • Capacity: 256 GB
  • Type: SATA
  • Read speed (sequential): 560 MB/s
  • Write speed (sequential): 540 MB/s
  • Form factor: 2.5″
  • Interface: SATA III (6Gb/s)

39.00

Disponueshmëria : S’ka stok
Kodi i produktit :7786
Back to Top
Product has been added to your cart