Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

CAT6 180° UTP Keystone Jack

0.80

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :8013

Cat.6/Class E Keystone jack for installation in a Keystone blank 19″ patch panel module frame.

  • Unshielded construction
  • Colour code on the keystone jacks is based on the standard EIA/TIA 568 A and 568 B
  • Toolless installation
  • Colour: white
Back to Top
Product has been added to your cart