Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

DELL NB Latitude 3520 – i7-1165G7/8GB RAM/512GB SSD

CPU :  Intel Core i7-1165G7(4 Core,12M cache,2.8GHz to 4.7GHz)
DISPLAY : 15.6″ FHD (1920×1080)AG 250nits
RAM : 8GB (2X4GB) DDR4 non-ECC
HDD : 512GB M.2 PCIe NVMe Class 35 SSD
VGA : Intel Iris Xe Graphics

Wireless, BT5.1,

795.20

Disponueshmëria : S’ka stok
Kodi i produktit :SAIE3480P
Back to Top
Product has been added to your cart