Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

LENOVO IDEAPAD 330-15IKBR I5-7200U 4GB/1TB GREY

* CPU: Intel Core i5-7200U 2.5 GHz (3MB Cache)
* HDD: 1 TB 5400RPM
* RAM: 4 GB DDR4
* VGA: Intel HD Graphics 620
* Display: 15.6 ” HD
* Resolution: 1366×768 pixels
* No DVD
* Bluetooth 4.1
* 1X100/1000 Ethernet, 802.11 AC
* 2XUSB 3.0, 1XUSB 3.1 (Type-C)

502.00

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Back to Top
Product has been added to your cart