Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

DELL NB XPS 15 9570 – i5-8300H/8GB RAM/128GB SSD and 1TB SATA

CPU :  Intel Core i5-8300H Processor(4Core,8MB Cache,up to 4.0GHz)
DISPLAY :15.6″ FHD (1920×1080) InfinityEdge Touch IPS
RAM : 8GB (2x4GB) DDR4
HDD :128GB M.2 SSD and 1TB SATA 5400RPM 2.5″
VGA :NVIDIA GTX1050 4GB

Wireless, BT,

1,344.00

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :SAID0182P
Back to Top
Product has been added to your cart