Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

DH-HAC-HFW1200TL-A – 2MP HDCVI IR Bullet Camera

· Max. 30fps@1080P
· Built-in mic
· HD and SD output switchable
· 3.6mm fixed lens (6mm optional)
· Max. IR length 80m, Smart IR
· IP67, DC12V

Disponueshmëria : S’ka stok
Kodi i produktit :6909
Back to Top
Product has been added to your cart