Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

DS-2CD1043G0-I – 4.0 MP IR Network Bullet Camera

 1/3″ progressive scan CMOS  3D DNR (Digital Noise Reduction)
 2560 × 1440@20fps  Up to 30 m IR range
 2.8 mm/4 mm/6 mm fixed lens  PoE (Power over Ethernet)
 H.265 , H.265, H.264 , H.264  IP67
 Dual stream
 Digital WDR (Wide Dynamic Range)

Disponueshmëria : S’ka stok
Back to Top
Product has been added to your cart