Dark Light
-38%

Gaming Monitor Flylobu FFF-24A20 23.8″ 165Hz


  • Nano Fast IPS Panel by LG innotek
  • 23.8 inch
  • ⁠Refresh rate : 165HZ
  • Response Time : 5ms
  • HDR10 , 99%sRGB , Nvidia G-sync , AMD freesync
  • ⁠Interface: DP1.2*1 HDMI2.0*1 USB2.0*1 Audio*1 DC*1

112.00  182.00 

Ju prezantojmë monitorin për lojëra elektronike me një panel Nano Fast IPS inovativ nga LG Innotek. Duke ofruar një ekran 23.8-inç, ai ofron një shkallë freskimi të shpejtë prej 165Hz dhe një kohë reagimi prej 5ms, duke siguruar eksperienca të ndjeshme dhe immersive lojërash. Me mbështetjen e HDR10 dhe mbulimin e 99% të gamutit të ngjyrave sRGB, vizualizimet janë të jetës së vërtetë dhe të gjallë. Duke u pajisur me teknologjitë Nvidia G-Sync dhe AMD FreeSync, ajo eleminon rrëzimin e ekranit dhe dridhjen për lojë të padëshiruar. Ndërfaqja përfshin portet DP1.4, HDMI2.0, USB2.0, Audio dhe DC, duke ofruar mundësi të ndërlidhjes të shumta. Zhyteni në lojëra elektronike si kurrë më parë me këtë monitor të performancës së lartë.

Kodi i produktit : 9134 Kategori:
Aspect Ratio: 16:9
Koha e përgjigjes: 5 ms
Kontrasti: 1000:1
Madhësia e ekranit: 23.8″
Ngjyra: E zezë
Rezolucioni (piksel): FHD 1920 x 1080
Teknologjia e ekranit: LED