Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Gaming Monitor Flylobu FQ270L 27″ 165Hz

  • Nano Fast IPS Panel by LG innotek
  • 27 inch
  • ⁠Refresh rate : 165HZ
  • Response Time : 5ms
  • HDR10 , 99%sRGB , Nvidia G-sync , AMD freesync
  • ⁠Interface: DP1.4*2 + HDMI2.0*1 + USB2.0*2 + Audio*1 + DC*1

148.20

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :9135
Back to Top
Product has been added to your cart