Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

HP Laptop 15 – BS111NIA

CPU:  Intel Core i3-5005U 2.00GHz
HDD:  256 GB SSD PCI NVME
RAM:  4GB 1600Mhz DDR3
VGA:  Intel HD Graphics
Display:  15.6″ HD 1366×768  AG
*  No DVD  , 3-Cell, Free DOS , Black ,

352.00

Disponueshmëria : S’ka stok
Back to Top
Product has been added to your cart