Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

HP Monitor V22

  • 54.61 cm (21.5″) Screen
  • LED-Backlit
  • Monitor Type: Flat Panel
  • Monitor Format: Full HD
  • Monitor Features: Standard
  • 1 x HDMI | 1 x VGA Port

105.00

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok

Screen Size 21.5″
Display type IPSResolution
Full HD 1920×1080
Refresh Rate 60Hz
Response Time 5ms
Brightness 250 cd/m2
Input Connectors 1x HDMI, 1x VGA
Color Black

Back to Top
Product has been added to your cart