Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

HP NB 15-dw1326nia

*CPU : Celeron N4020 dual ( up to 2.8 GHz)
*HDD : 128GB Sata SSD
*RAM : 4GB DDR4
*VGA : Intel UHD Graphics 600
*Display : 15.6” FHD(1920X1080)AG SVA
*NO DVD,WIN10

295.00

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Back to Top
Product has been added to your cart