Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

HP PC 200 G4 AIO 21.5”

CPU :  Intel Core i3-10110U (Up to 4.1ghz , 4mb)
HDD : 1TB 5400RPM
RAM : 4GB DDR4
VGA :  Intel uHD Graphics
Display : 21.5”
WIN 10

495.00

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Back to Top
Product has been added to your cart