Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Lenovo PC AIO IdeaCentre 5 24IAH7, i5-13500H

CPU : Intel Core i5-13500H, (12C/16T,4.7 /3.5 GHz,18MB)
HDD : 512GB SSD M.2
RAM : 16GB(2x8GB) DDR5-5200
VGA : Intel® Iris® Xe Graphics
Display : 23.8″ FHD (1920×1080) IPS 250nits AG
5.0MP Cam, WLAN+ BT, Wireless KB+Mouse,

902.75

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :SAAB2300
Back to Top
Product has been added to your cart