Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

HP PC 290 G9 Pro Tower / Core i3-13100

CPU : Intel® Core™ i3-13100 (up to 4.5 GHz with Intel® Turbo Boost Technology,
12 MB L3 cache, 4 cores, 8 threads)),
RAM : 8GB (1x8GB) DDR4 3200,
SSD : 256GB PCIe NVMe M.2 SSD,
VGA : Intel® H670, kbd/mouse, FreeDOS, Black, 1Y
GARANCION : 12 MUAJ

394.90

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Back to Top
Product has been added to your cart