Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

HP PC AIO 24-cb1307nh, i5-1235U

CPU : INTEL CORE i5-1235U (up to 4.4GHz, 12MB)
HDD : 512GB SSD NVMe
RAM : 8GB (1x8GB) DDR4 3200
VGA : Intel Iris X graphics
Display : 23.8” (1920×1080) FHD IPS AG, Touch,
RJ-45, KB Wired+ mouse,

 

770.50

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :SAZA5180
Back to Top
Product has been added to your cart