Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Lenovo NB IdeaPad 3 15ITL6 – Intel Celeron 6305/4GB RAM/128GB SSD

CPU :  Intel Celeron 6305 (2C / 2T, 1.8GHz, 4MB)
DISPLAY :15.6″ FHD (1920×1080) TN 250nits AG
RAM :4GB DDR4 3200MHz
HDD : 128 SSD M.2 NVME
VGA  : Integrated Intel UHD Graphics

Wifi, BT, Webcam,

347.20

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :SAAD2702
Back to Top
Product has been added to your cart