Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Lenovo PC AIO IdeaCenter 3 24IIL5 Intel Core i5-1035G4 White

‘-Intel Core i5-1035G4 Processor
-1x 8GB SO-DIMM DDR4-3200 Ram
-512GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0 NVMe
-Integrated Intel Iris Plus Graphics
-23.8″ FHD (1920×1080) IPS 250nits

840.60

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :5721
Back to Top
Product has been added to your cart