Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IMB05 All-In-One-PC i5-10400T

‘-27″ 1920×1080 IPS Display
-2.0 GHz Intel Core i5-10400T 6-Core
-8GB RAM
-512 GB SSD
-AMD Radeon 625 2GB

977.76

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :5723
Back to Top
Product has been added to your cart