Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IMB05 All-In-One-PC

  • All-In-One-PC, Windows 10 64 Bit
  • 68.6 cm (27.0″) Display, 1920 x 1080
  • Intel Core™ i7-10700T 8x 2.00 GHz
  • AMD Radeon™ 625 2.0 GB
  • 8 GB RAM, 512 GB SSD, DVD Writer
  • Wi-Fi 5 (802.11ac), 2x USB 3.1 Gen1, 2x USB 2.0

1,290.10

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :5724
Back to Top
Product has been added to your cart