Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Lenovo PC AIO IdeaCenter 3 24IIL5 Intel Core i3-1005G1

(23,8 Inch)
Processor: Intel Core i3-1005G1 – 2 cores – 4 threads – 1,2 Ghz (3,4 Ghz turbo boost)
Video: Intel UHD Graphics
RAM: 8GB DDR4
SSD: 256GB M.2 PCIe
 Bluetooth | Wifi | LAN | Cardreader | Optical Drive | Webcam

718.38

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :5720
Back to Top
Product has been added to your cart