Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Lenovo PC IdeaCentre AIO3 24IAP7 i5-1235U

CPU : Intel Core i5-1235U(10C/12T,1.3 /4.4GHz,12MB)
HDD : 512GB SSD M.2
RAM : 8GB(1x8GB) DDR4-3200
VGA : Integrated Intel Iris Xe Graphics
Display : 23.8″ FHD (1920×1080)WVA 250nits AG
USB KB+Mouse, WLAN+ BT


747.50

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :8543
Back to Top
Product has been added to your cart