Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Lenovo PC AIO IdeaCentre 3 24IAP7 i3-1215U

CPU : Intel Core i3-1215U(6C/8T,1.2 /4.4GHz,10MB)
HDD : 256GB SSD M.2
RAM : 8GB(1x8GB) DDR4-3200
VGA : Integrated Intel® UHD Graphics
Display : 23.8″ FHD (1920×1080)IPS 250nits AG
HD 720p Cam,, WLAN+ BT, USB KB+Mouse,

 

540.50

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :SAAB1770
Back to Top
Product has been added to your cart