Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Lenovo PC AIO IdeaCentre 3 27IAP7, i7-1260P

CPU : Intel Core i7-1260P,(12C/16T,2.1 /4.7GHz,18MB)
HDD : 512GB SSD M.2
RAM : 16GB(2x8GB) DDR4-3200
VGA : Integrated Intel® Iris® Xe Graphics
Display : 27″ FHD (1920×1080)IPS 250nits AG
5.0MP Cam, WLAN+ BT, USB KB+Mouse,

 

884.35

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :SAAB1750
Back to Top
Product has been added to your cart