Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Outdoor 4G Cat 4 AC1200 Wi-Fi Router

LT500 Outdoor_EU
● LTE FDD/TDD Cat 4
● AC1200 Wi-Fi
● 1× 10/100 Mbps WAN/LAN
● Nano SIM Slot
● 24 V Passive PoE
● 2× Internal WiFi Antennas + 2× Detachable 4G Antennas
● VPN & DDNS
● IP65 WaterProof

63.00

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :7986
Back to Top
Product has been added to your cart