Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

MSI METIS B700 wireless on-ear headphones

MSI METIS B700 wireless on-ear headphones provide you with quality sound and frequency range (Hz) 20HZ-20KHZ, their sensitivity is 105 ± 3db, impedance (range) 32Ω ± 15%, microphone sensitivity -42 ± 3dB, microphone type (wire for insert, movable) Comes with LED lights.
Range (for wireless) 10m;
wireless battery;
capacity 400mAh,
charging time 2.5 hours.

26.50

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :8319
Back to Top
Product has been added to your cart