Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

MI Philips Wi-Fi Bulb E27 White

Automate your lights, control with Mi Home App
Warm white, dimmable
Easy installation, no hub required
Energy efficient and long lasting

14.00

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :2982
Back to Top
Product has been added to your cart