Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

Patch Cord SC/UPC-SC/APC SM SX 3M

Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :10140
PRODUCT DETAILS
Fiber Category
Fiber Mode Single Mode
Connector Type SC, SC
Connector Polish UPC, APC Simplex
Length 3M
Outer Sheath LSZH
Back to Top
Product has been added to your cart