Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

RJ45 Face Plate 86×86 type/1-port/wall mounted

 

Size:86mm x 86mm 

0.80

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :8029
Back to Top
Product has been added to your cart