Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

USB Flash Drive 16GB , USB 3.2 Gen 1

10.00

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok

Verbatim Metal Executive Specs

Host Connection USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1 (USB Type-A)
Storage Capacity Total: 16 GB Flash-Based
MFi Certification No
Encryption None
Material Metal
Environmental Resistance None
Back to Top
Product has been added to your cart