Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

UTP CAT5E KEYSTONE

VK-8010-C5E

Dual Block
Unshielded
180 Degree
Snap-in,for path pannel,RJ45

0.86

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :8078
Back to Top
Product has been added to your cart