Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

UTP CAT6A PATCH PANEL 24 Port

VP-9701-C6A

24 port,UTP
0.5U Height,19”
Krone & 110 DAUL IDC

44.35

Blej Tani
Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :8937
Back to Top
Product has been added to your cart