Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

48-Port 10/100Mbps Rackmount Switch

TL-SF1048

154.00

Disponueshmëria : S’ka stok
Kodi i produktit :6166
  • 48 10/100Mbps RJ45 ports
  • Innovative energy-efficient technology saves power up to 50%
  • Supports MAC address self-learning and auto MDI/MDIX
  • Standard 19-inch rack-mountable steel case
Back to Top
Product has been added to your cart