Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

5MP 30× Starlight IR PTZ Camera

·Up to 2560×1920@20fps
·Min. illumination Color: [email protected]
·Optical zoom: 30×, digital zoom 16×
·Smart IR, IR Range: 150m
·S+265/H.265/H.264/M-JPEG
·IP66

Disponueshmëria : Në stok
Kodi i produktit :TC-H356S
Back to Top
Product has been added to your cart