Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

DH-HAC-HDW1801M – 4K HDCVI IR Eyeball Camera

· 120dB True WDR, 3DNR
· Max. 4K resolution
· CVI/CVBS/AHD/TVI switchable
· Fixed lens (2.8mm; 3.6mm optional)
· Max. IR length 30m, Smart IR
· IP67, 12V±30Ü

Disponueshmëria : S’ka stok
Kodi i produktit :2576
Back to Top
Product has been added to your cart