Ballina
Shop

Porosi të shpejta në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut 🚚🚚 !!

(+383)45 60 7000

HP NB 15s-eq1056nia – AMD 3020e dual/4GB RAM /256GB SSD

CPU :  AMD 3020e dual, (up to 2.6GHz , 4MB cache)
DISPLAY :15.6″ HD (1366 x 768) SVA AG
RAM :4 GB DDR4-2400 SDRAM
HDD :256GB PCIe SSD
VGA :AMD Radeon Integrated Graphics

 No DVD, Webcam, BT, Wireless

313.00

Disponueshmëria : S’ka stok
Kodi i produktit :SACA1551
Back to Top
Product has been added to your cart